1826
پایگاه اطلاع رسانی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور یزد - هم اندیشی استادان
دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصلي > هم اندیشی استادان 
نمایه
Fmenu Not Found
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر را وارد کنید:
» عضویت «
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
اوقات شرعی
عنوان


هم اندیشی استادان
 
جلسه هم اندیشی
برگزاری جلسه هم اندیشی به صورت ویدئو کنفرانس
به گزارش روابط عمومی نهاد رهبری جلسه هم اندیشی استادان دانشگاه پیام نور با سخنرانی دکتر رحیم پور ازغدی در سازمان مرکزی پیام نور برگزار گردید. دراین نشست که با حضور حدود 100 نفر از اساتید استان تهران در سازمان مرکزی و همینطور با حضور حدود 500 نفر از اساتید پیام نور سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس بر گزار گردید، به موضوع "نقش اخلاق و باورهای اعتقادی در تعالی جامعه و رابطه آن با معیشت؛ آسیب ها وچالش ها" به صورت هم اندیشی پرداخته شد. در ابتدا استاد رحیم پور عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی مسائل و سوالات جلسه ی قبلی را شرح و پاسخ دادند و مسئله ی اخلاق در جامعه را طرح مسئله کردند و تعدادی از اعضای علمی حاضر در سازمان و مراکز استان ها به نقد و پرسش و پاسخ مسائل پرداختند. این جلسه در روز یکشنبه مورخ دهم دی ماه از ساعت 13 تا 16 در دانشگاه پیام نور برگزار گردید.
 شنبه ١٦ دی ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
طرح ضیافت اساتید 96
برگزاری هم اندیشی اساتید ویژه طرح ضیافت
به گزارش روابط عمومی دفتر نهاد رهبري. در راستای برنامه های فرهنگی طرح ضیافت اساتید سال ٩٦جلسه هم اندیشی تحت عنوان خانواده موفق با حضور حجت السلام جلالی روز پنج شنبه مورخ ١٨خرداد ٩٦ در دانشگاه جامع پیام نور برگزار شد.
 شنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ١ادامه خبر >>
جلسات هم اندیشی اساتید
برگزاری جلسه هم اندیشی اساتید ویژه رحلت امام خمینی(ره)
به گزارش روابط عمومی دفتر نهادرهبری، جلسه هم اندیشی اساتید با موضوع مقایسه مردم سالاری در اندیشه امام خمینی (ره) با دموکراسی غربی با سخنرانی آقای دکتر غفوری روز چهارشنبه مورخ ١٧خرداد٩٦ در دانشگاه جامع پیام نور برگزار شد.
 شنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>

اطلاعیه
ثبت نام عتبات دانشگاهیان
ثبت نام عتبات دانشگاهیان آغاز شد
پیوندها